Archiwum rok szkolny 2014-2015

ROZŚPIEWANY FINAŁ

W czerwcu odbył się finałowy koncert z cyklu „Audycje Muzyczne”. Ostatnia muzyczna podróż w tym sezonie była pełna ciekawych wykonań słynnych i znanych tematów. Dodatkową atrakcją był quiz muzyczny i słodkie nagrody dla najlepszych. Audycje muzyczne to forma edukacji mająca na…
Czytaj dalej...

URODZINKI

18.06.2015 roku w naszym przedszkolu urodzinki obchodziły dzieci z czerwca, lipca i sierpnia. Impreza odbyła się na placu przedszkolnym i utrzymana była w klimacie zbliżających się wakacji. Dzieci bawiły się w rytm letnich piosenek, naśladowały jazdę pociągiem i autobusem. Nie…
Czytaj dalej...

DZIEŃ DZIECKA Z PIRATAMI

1 czerwca kapitan wraz z załogą zagwarantował pociechom wspaniałą zabawę podczas, której wyruszyły wraz z piratami w rejs dookoła świata. Po drodze, wszystkich pasażerów czekała moc atrakcji, związanych z miejscami, do których dopłyną. Konkursy, zabawy, piosenki – te znane i…
Czytaj dalej...

DNI OTWARTE

W dniach 25-28 maja odbyły się w naszym przedszkolu Dni Otwarte. Na dzieci w towarzystwie rodziców czekało wiele atrakcji i niespodzianek. Spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy i zabawy muzyczno-ruchowe sprawiały im wielką radość, którą było widać na uśmiechniętych buziach. Dzieci…
Czytaj dalej...

FESTYN RODZINNY

Wspaniała zabawa, piękna pogoda, uśmiechnięte twarze dzieci oraz rodziców to obrazki, które można było zauważyć podczas Festynu Rodzinnego, który odbył się 29 maja. W piątkowy ranek przedszkolaki ćwiczyły sprawność fizyczną podczas zawodów sportowych, a po południu miały okazję oglądać występy…
Czytaj dalej...

DZIEŃ MAMY I TATY

W dniach 25-27 maja 2015 roku w naszym przedszkolu odbywały się uroczystości z okazji Dnia Mamy i Taty, podczas których każda z grup zaprezentowała swój program taneczno – wokalno - recytatorski. Po występie były życzenia, całusy, prezenty oraz wiele uśmiechów…
Czytaj dalej...

W przedszkolnym ogródku

W maju dzieci z grupy „Leśne Skrzaty” podjęły się bardzo odpowiedzialnego zadania. Z pomocą nauczycieli posadziły wiosenne kwiaty w ogródku przedszkolnym. Dzięki tym zajęciom każde dziecko miało swój wkład w upiększanie tego miejsca. Przedszkolaki dowiedziały się także, że należy dbać…
Czytaj dalej...

URODZINKI

15 maja dwaj weseli piraci zabrali naszych milusińskich w urodzinowy rejs dookoła świata. Dzieci urodzone w kwietniu i maju otrzymały urodzinowe kartki i zdmuchnęły świeczki na torcie. Nie zabrakło też szalonej zabawy przy pirackiej muzyce, konkursów i głośnego 100 lat…
Czytaj dalej...

WYSTĘPY „ISKIEREK” I „MYSZEK”

16 maja nasi mali tancerze z zespołu ,,Iskierki" i ,,Myszki" wystąpili w Muzeum Diecezjalnym w ramach Nocy Muzeów. Dzieci były bardzo podekscytowane występami na ,,prawdziwej" scenie. Przedszkolaki zdobyły wielką sympatię widzów i nagrodzone zostały gromkimi brawami.
Czytaj dalej...