Ostatnie spotkanie grupy wsparcia przed wakacjami

Dnia 21.06.2024r. odbyło się ostatnie spotkanie „Grupy wsparcia - RODZICE z doświadczeniem - RODZICOM z wątpliwościami”. Podczas spotkania rodzice zostali zapoznani z efektami nabytymi przez dzieci w bieżącym roku szkolnym oraz z trudnościami, nad którymi należy kontynuować terapie. Dziękujemy za owocny czas i do zobaczenia po wakacjach!

Czytaj dalej...

KONTAKTY INDYWIDUALNE

7 marca 2024r. odbyły się kontakty indywidualne w ramach działania „Grupy wsparcia - RODZICE z doświadczeniem - RODZICOM z wątpliwościami”. Podczas konsultacji obecni byli specjaliści, którzy pracują w przedszkolu z dziećmi z niepełnosprawnościami. Mamy nadzieje, że wymiana użytecznych informacji pozytywnie zaowocuje na jeszcze lepszy rozwój naszych milusińskich. Dziękujemy za tak liczne przybycie!

Czytaj dalej...

W świątecznym nastroju

12.12.2023r. odbyło się kolejne spotkanie „Grupy wsparcia - RODZICE z doświadczeniem - RODZICOM z wątpliwościami”. Podczas spotkania rodzice wspólnie ze swoimi pociechami przy dźwiękach kolęd tworzyli piękne świąteczne ozdoby. Warsztaty były radosnym przeżyciem i przeniosły wszystkich zgromadzonych w nastrój oczekiwania na magiczne Święta Bożego Narodzenia. Wszystkim Rodzicom dziękujemy za przybycie oraz wspólnie spędzony czas.

Czytaj dalej...

ZA NAMI PIERWSZE SPOTKANIE GRUPY WSPARCIA

W czwartek 19.10.2023r. odbyło się pierwsze spotkanie Grupy wsparcia - RODZICE z doświadczeniem - RODZICOM z wątpliwościami, na którym Pani psycholog przekazała dużą ilość rzetelnych informacji dotyczących pomocy psychologicznej. Podczas spotkania rodzice wymienili się doświadczeniami, dzielili się swoimi przemyśleniami oraz odbyły się szczere, pełne emocji rozmowy.

Dziękujemy rodzicom za udział w spotkaniu i wspólnie spędzony czas.

Czytaj dalej...